V současné době hledáme kolegy na tyto pracovní pozice:

Specialista marketingu a vzdělávání / Asistent/ka jednatele

Co by Vás na dané pozici čekalo?

- Zajištění marketingových předmětů dle potřeby - vizuály, komunikační materiály, marketingové dárkové předměty
- Organizace firemních a marketingových akcí
- Komunikace s anglickým vedením společnosti
- Příprava podkladů a prezentací v ČJ a AJ
- Zpracování a zasílání vybraných reportingů anglickému vedení společnosti
- Účast na vybraných jednáních s anglickým vedením společnosti
- Účast na poradách vedení a provádění zápisů z porad
- Zajištění překladů, kontrola překladů a samotná tvorba drobnějších překladů v rámci komunikačních kampaní centrály
- Zajišťování jazykových, obchodních, produktových a dalších tréninků
- Tvorba a správa dotačních programů na vzdělávání
- Dohled na dodržováním BOZP a zajišťování nápravy na základě pravidelných BOZP auditů
- Zajišťování školení: BOZP, PO, referenční řidiči, tlakové nádoby, VZV
- Správa agendy stravenek, Multisport karet a FlexiPassů
- Zajišťování a doplňování kancelářských potřeb a malého občerstvení
- Garant pro implementované systémy kvality, jejich kontrola a zajištění úspěšného ISO auditu
- Facility administrátor v rámci CTP/hlášení a řešení závad přes portál TRIRIGA
- Správa datové schránky, LinkedIn a hromadného emailu společnosti
- Řízení projektu průzkumu spokojenosti zákazníků pro ČR a SK - podpora při přípravě průzkumu, příprava podkladů dat,
následná prezentace výsledků a stanovení opatření pro zlepšení

Od dobrého kandidáta očekáváme:

- Min. SŠ vzdělání
- Zkušenost s obdobnou agendou
- Velmi dobrou úroveň práce s MS Excel a MS PowerPoint
- Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (B2) – denní komunikace na ústní i písemné bázi
- Schopnost dobré spolupráce, proaktivní přístup, zodpovědnost a pečlivost, komunikativní osobnost, která bude přínosem pro celý tým
- Mít chuť a ambice se profesně posouvat a tím se zdokonalovat

Co vám můžeme nabídnout?

- Zajímavou, různorodou práci v mezinárodní společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení (základ + kvartální bonus)
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Penzijní připojištění po 1 roce
- Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem 9:00 - 13:00
- Multisport nebo FlexiPass
- Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení při oboustranné spokojenosti
- Nové, moderní prostory CTParku

Místo pracoviště: Na Rovince 1066, Ostrava - Hrabová
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování,
Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)

Účetní

Jakou agendu byste měl/a na starosti?

- Účtování v programu Helios
- Zpracování měsíčních účetních závěrek v souladu s českou legislativou (odsouhlasení rozvahových účtů a jejich inventarizace)
- Pravidelná kontrola účetních transakcí na jednotlivých účtech - čistit otevřené položky, dohledávat rozdíly
- Příprava podkladů a komunikace s auditory a finančním úřadem
- Vedení majetku společnosti
- Tvorba dohadů
- Účtování pohybových dokladů - pohyb zboží (nevýrobní podnik)
- Řešit ad hoc záležitosti související s náplní práce

Jaký kandidát je ideální?

- Má min. SŠ vzdělání, ekonomický obor je výhodou
- Má již dobrou praxi alespoň s částí zmíněné agendy
- Velkou výhodou je znalost AJ a dobrá úroveň práce s MS Excel
- Má chuť se dále profesně rozvíjet a vzdělávat
- Je samostatný, dokáže se rozhodovat
- Je komunikativní, proaktivní, má chuť vymýšlet a sdílet návrhy na zlepšení
- S kolegy z práce bude tvořit skutečný tým

- Mezinárodní firmu se silným zázemím a dlouholetou tradicí
- Přátelské a profesně zdatné kolegy
- Práci s programem Helios Orange
- 5 týdnů dovolené ročně
- Stravenky
- Multisport / Flexipassy
- Příspěvek na penzijní připojištění 600Kč po 1 roce
- Pracovní smlouvu na 1 rok s předpokladem prodloužení na neurčito při oboustranné spokojenosti

Místo pracoviště: průmyslová zóna Ostrava-Hrabová

Komerční analytik

S čím potřebujeme pomoci?

- Tvorba reportů z Power BI pro obchodní oddělení, controlling a logistiku (denní, měsíční) - prezentace zjištěných výstupů
- Spolupráce s controllingem - COGS, odběratelské a dodavatelské bonusy, cost centra
- Interpretace výsledků a trendů se znalostí detailu obchodní problematiky poboček a zákazníků, vývoj a analýza trhu
- Správa a analýza projektu CRM zavedeného pro obchodní oddělení - grant programu
- Aktualizace ceníků
- Aktivní komunikace s ostatními pobočkami + zahraničí (v AJ)

Co splňuje ideální kandidát?

- VŠ ekonomického směru
- Velice dobrá znalost Office balíčku, zejména Excel, PowerPoint
- Velkou výhodou je znalost systému Helios, Power BI i sortimentu společnosti Rubix (ložiska, těsnění, řemeny, apod.)
- Výborné analytické myšlení, preciznost a zodpovědnost
- Schopnost samostatného kladení klíčových otázek a hledání odpovědí
- Zkušenost s vnitropodnikovou analytikou a reportingem, ideálně v mezinárodním prostředí
- Komunikační dovednosti pro prezentování a interpretování výsledků své práce
- AJ na komunikativní úrovni

Co můžeme jako společnost nabídnout?

- Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti
- Flexibilní pracovní dobu s jádrem od 9:00 - 13:00
- 25 dní dovolené
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
- Místo výkonu práce: průmyslová zóna Ostrava-Hrabová
- Nástup ideálně 1.7.2022

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

Digitální koordinátor

Vaše hlavní povinnosti a činnosti:

- propagace e-business řešení nabízených Rubix (internetový obchod, e-procurement platforma)
- získávání nových zákazníků pro e-business řešení a rozvoj spolupráce se stávajícími zákazníky
- budování vztahů se stávajícími zákazníky prostřednictvím osobního a telefonického kontaktu
- provádění společných návštěv s obchodními zástupci s cílem přesvědčit klienty k používání nástrojů elektronického obchodování
- technickou a školicí podporu
- spoluvytvářet strategii rozvoje e-businessu
- administrace webu
- řízení projektů elektronického zadávání veřejných zakázek
- neustálé prohlubování znalostí o produktových oblastech, průmyslových problémech a souvisejících technologických řešeních
- provádění analýzy vývoje trhu a podávání zpráv o prováděných činnostech

Abyste v této roli uspěli, potřebujete:

- zkušenosti s propagací e-commerce řešení
- velmi dobrá znalost balíku MS Office a internetových technologií
- znalost problematiky související s Supply Chain se zvláštním důrazem na nákupní procesy zákazníka (obstarávání)
- plynně anglicky, česky rodilý mluvčí (budete se podílet na překladech ENG-CZ)
- vysoké mezilidské a vyjednávací schopnosti
- řešení problémů a obchodně orientované myšlení
- manažerské a obchodní kompetence
- orientovaný na výsledek, vysoce motivovaný, nezávislý
- řidičský průkaz a připravenost cestovat po celé zemi

Co poskytujeme:

- v první řadě poskytneme velkou podporu prostřednictvím vedoucího projektu CEE, místního IT a celého manažerského týmu, který považuje tento projekt za prioritu
- příležitost stát na začátku vzrušujícího projektu, nechat jej vylíhnout, růst a rozvíjet se
- skvělý, energický a nadšený tým a kancelářské prostory v atraktivních nových prostorách v Ostravě-Hrabové
- 5 týdnů dovolené, čtvrtletní prémie, flexibilní pracovní doba, příspěvek na důchod, FlexiPass, stravenky; NB a mobilní telefon
- můžete pracovat téměř odkudkoli v České republice

Pracovní místo: Na Rovince 1066, Ostrava - Hrabová
Druh zaměstnání: Práce na plný úvazek
Délka smlouvy: Trvalý
Druh zaměstnání: Zaměstnanecká smlouva
Výhody: Bonusy, Mobil, Notebook, Příspěvky na penzijní / životní pojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
Stravenky / příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby

Nákupčí

Jaká je hlavní náplň práce:

- objednávky zboží dle požadavků zákazníků
- řešení obchodních podmínek s dodavateli
- objednávání optimálního množství zásob
- vyhledávání nových dodavatelů a nových řešení
- kontrola dodržování termínů dodání zboží, urgence, reklamace
- kontinuální vyhledávání úspor
- spolupráce na strategických projektech v rámci CEE regionu

Jaký kandidát na této pozici uspěje:

- min. SŠ (obor strojírenství výhodou)
- komunikativní AJ
- zkušenost ve strojírenství je "výhodou", ale chuť dále se v této oblasti rozvíjet je podmínkou
- přátelskou osobnost s týmovým duchem, která bude pozitivně působit v kolektivu
- samostatnost a spolehlivost, používání „selského“ rozumu
- časová flexibilita
- vhodné je bydliště v Ostravě nebo nejbližším okolí

Co vám nabízíme jako zaměstnavatel:

- práce v přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí
- odpovídající mzdové ohodnocení (základ + kvartální bonus)
- 5 týdnů volna
- stravenky
- Multisport nebo Flexipassy
- penzijní připojištění po 1 roce
- flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 9:00 - 13:00
- možnost profesního rozvoje
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti

Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)

Kontakt

Radka Kubačáková - Senior HR Manager

M: +420 702 280 093
E: radka.kubacakova@rubix.com

Colors